Bootsanleger

Rolf Diener Gössnitz 1906 - Hamburg 1988

Bootsanleger

Proceeds : 200 €

Pastell, 33 x 43 cm, r.u.sign. u.dat. Rolf Diener 49.

Rolf Diener: Bootsanleger

Bootsanleger

Proceeds : 200 €

Bootsanleger
Bootsanleger