A coast area with lighthouse

James Mudd Halifax 1821 - Bowdon 1906

A coast area with lighthouse

Oil/canvas, 60 x 90 cm, lo. ri. dat. J. Mudd 1883 and 1899, min. rest.

James Mudd: A coast area with lighthouse

A coast area with lighthouse

A coast area with lighthouse
A coast area with lighthouse