Playing

Inge Feilcke-Volbrecht (Hamburg 1923 - Wedel 2007)

Playing

Lot-No. 378

Proceeds : 1.300 €

1987. Oil/fibre board. 74 x 103 cm. Lo. le. sign. and dat. I. Feilcke-Volbrecht. -

Inge Feilcke-Volbrecht: Playing

Playing

Lot-No. 378

Proceeds : 1.300 €

Playing
Playing - image 1 Playing - image 2