The Vase
Irene Müller (Gütersloh 1941)
Lot-No. 653
1977. Oil/canvas/cardboard, 52,5 x 60,5 cm, lo. ri. sign. and dat. Irene M 77. - German paintress and dancer.
Irene Müller: The Vase
The Vase
Lot-No. 653