The Vase

Irene Müller (Gütersloh 1941)

The Vase

Lot-No. 653

1977. Oil/canvas/cardboard, 52,5 x 60,5 cm, lo. ri. sign. and dat. Irene M 77. - German paintress and dancer.

Irene Müller: The Vase

Irene Müller (Gütersloh 1941)

The Vase

Lot-No. 653

The Vase
The Vase - image 1 The Vase - image 2