Fields

Leopold Thieme (Rochlitz/Sachsen 1880 - Lübeck 1963)

Fields

Lot-No. 124

Proceeds : 1.500 €

1911. Oil/canvas, 50 x 61 cm, lo. ri. sign. and dat. L. Thieme 1911. -

Leopold Thieme: Fields

Fields

Lot-No. 124

Proceeds : 1.500 €

Fields
Fields - image 1 Fields - image 2