Tall Ship Priwall

Peter Hagenah (Hamburg 1928 - 2015)

Tall Ship Priwall

Lot-No. 574

Proceeds : 3.500 €

Oil/canvas, 60 x 80 cm, lo. ri. sign. and dat. P. Hagenah 1987. - German marine painter.

Peter Hagenah: Tall Ship Priwall

Tall Ship Priwall

Lot-No. 574

Proceeds : 3.500 €

Tall Ship Priwall
Tall Ship Priwall