Ships

Friedel Anderson (Oberhausen 1954)

Ships

Lot-No. 427

Proceeds : 1.300 €

Oil/fibre board, 36 x 50 cm, on the reverse sign. and dat. Anderson 2001. - North German painter.

Friedel Anderson: Ships

Ships

Lot-No. 427

Proceeds : 1.300 €

Ships
Ships