Hortensias
Till Warwas (Bremen 1962)
Lot-No. 416
Oil/canvas, 40 x 50 cm, lo. le. sign. and dat. Warwas 09. - German landscape, still life and portrait painter.
Till Warwas: Hortensias
Hortensias
Lot-No. 416