Tiger
Wilhelm Hoffmann early 20th cent.
Lot-No. 91
Oil/canvas, 70 x 100 cm, sign. a. dat. lo. ri. Wilh. Hoffmann 30, min. rest.
Wilhelm Hoffmann: Tiger
Tiger
Lot-No. 91