On High Sea
H.W. Sörensen , early 20th cent.
Lot-No. 164
Oil/canvas, 81 x 121 cm, sign. lo. le. H.W. Sörensen, slightly rest.
H.W. Sörensen: On High Sea
On High Sea
Lot-No. 164