Bathers
Magnus Weidemann Hamburg 1880 - Keitum/Sylt 1967
Proceeds : 100 €
Etching, 17,5 x 13, cm, sign. lo. ri. Weidemann, le. in the plate momogr. and dat. MW 1914, browned, unopen.
Magnus Weidemann: Bathers
Bathers
Proceeds : 100 €