Abstraction

Jochen Senger Berlin 1929

Abstraction

Gouache/black ink on grey paper, 41 x 55 cm, sign. and dat. 61 lo. ri.

Jochen Senger: Abstraction

Jochen Senger Berlin 1929

Abstraction

Abstraction
Abstraction