Künstlerverzeichnis - Skodlerrak

A shipyard

Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001

A shipyard | Hammer €

Oil/cardb., 22,5 x 55 cm, sign. and dat. lo. le. 1969 Skodlerrak, titled.