Künstlerverzeichnis - Witt

At the fair in Hamburg

Witt Hamburg 1901 - Hamburg 1977

At the fair in Hamburg | Hammer €

Watercoloured drawing/paper, sign. lo. ri. and dat. Ernst Witt 33 or 37, dam.