Künstlerverzeichnis - Spanier

Lillies

Spanier Hamburg 1894 - Mölln 1957

Lillies | Hammer €

Watercolour, 41 x 28,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Spanier 45, a little waved, unopened.