Künstlerverzeichnis - Werkmeister

Portrait of the artist 'Wilhelm M. Busch'

Werkmeister Berlin 1941

Portrait of the artist 'Wilhelm M. Busch' | Hammer €

Etching, 29,5 x 21cm, sign., inscr. and dat. 78. Cat. rais. 239.