Künstlerverzeichnis - Qvistorff

A cargo steamer

Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

A cargo steamer | Hammer €

Oil/cardboard, 16,5 x 22,5 cm, sign. and dat. lo. ri. V. Quistorff 1940.