A schooner on quiet water

Victor Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

A schooner on quiet water

Oil/cardb., 16,5 x 21 cm, sign. and dat. 1950 lo.le.

Victor Qvistorff: A schooner on quiet water

A schooner on quiet water

A schooner on quiet water
A schooner on quiet water