Künstlerverzeichnis - Qvistorff

A schooner on quiet water

Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

A schooner on quiet water | Hammer €

Oil/cardb., 16,5 x 21 cm, sign. and dat. 1950 lo.le.