Künstlerverzeichnis - Schels

Winter landscape

Schels München 1889

Winter landscape | Hammer €

Öl/canvas, 74 x 94 cm, sign. and dat. lo. le. Maximilian Schels 20, min rest. Lit.: Vollmer et.al.