Künstlerverzeichnis - Unseld

A landscape with pond

Unseld Ulm 1879 - Ulm 1964

A landscape with pond | Hammer €

Oil/cardboard, 47 x 62,5 cm, sign. and dat. lo. le. A. Unseld 17, min. rest.