The Butterfly

Irene Müller (Gütersloh 1941)

The Butterfly

Lot-No. 179

Proceeds : 800 €

Oil/canvas, 62,5 x 71 cm, lo. ri. sign. and dat. Irene M 85. - German paintress and dancer.

Irene Müller: The Butterfly

Irene Müller (Gütersloh 1941)

The Butterfly

Lot-No. 179

Proceeds : 800 €

The Butterfly
The Butterfly