Ship
L. Küttner active late 19th cent.
Lot-No. 360
Oil/canvas/cardboard, 17 x 22,5 cm, lo. le. sign. and dat. L. Küttner 1888. - Provenance: Galerie La Facette, Wiesbaden, 30.5.1994. - German marine painter.
L. Küttner: Ship
Ship
Lot-No. 360