1.10.98
Herta Müller (Bottrop 1955)
Lot-No. 392
Oil and mixed media/paper, 51,5 x 55,5 cm, lo. le. sign. and dat. Herta Müller 1.10.98, unframed. - German paintress.
Herta Müller: 1.10.98
1.10.98
Lot-No. 392