Untitled (green)
Jorge Pardo (Havanna 1963)
Lot-No. 247
Colour ink jet print, 15 x 25,5 cm, lo. ri. sign. and dat. Pardo 2005, lo. le. num. 34/120, unframed. - Versatile American artist and designer.
Jorge Pardo: Untitled (green)
Untitled (green)
Lot-No. 247