Hamburg Canal
Nikolaus Störtenbecker (Hamburg 1940)
Lot-No. 236
Oil/fibre board, 35 x 50 cm, lo. ri. monogr. and dat. N. St. 2008. - German landscape painter.
Nikolaus Störtenbecker: Hamburg Canal
Hamburg Canal
Lot-No. 236