Port at Evening
Monogrammist J.P. active late 19th cent.
Lot-No. 123
Pastel, 34,5 x 46,5 cm, lo. le. monogr. a. dat. J. P. 90, matted a. framed under glass.
Monogrammist J.P.: Port at Evening
Port at Evening
Lot-No. 123