Riders
Max Gehlsen (Büttel/Elbe 1881 - Hamburg 1930)
Lot-No. 76
Oil/cardboard/wood, 23 x 32 cm, lo. ri. monogr. a. dat. M. G. 24. - Hamburg painter. G. studied at the Altona Kunstgewerbeschule.
Max Gehlsen: Riders
Riders
Lot-No. 76