Riders

Max Gehlsen (Büttel/Elbe 1881 - Hamburg 1930)

Riders

Lot-No. 76

Oil/cardboard/wood, 23 x 32 cm, lo. ri. monogr. a. dat. M. G. 24. - Hamburg painter. G. studied at the Altona Kunstgewerbeschule.

Max Gehlsen: Riders

Riders

Lot-No. 76

Riders
Riders