Harbour

Mimi Usinger (Hamburg 1893)

Harbour

Lot-No. 200

Oil/cardboard, 45 x 63,5 cm, lo. le. monogr. a. dat. MU 1939. - Hamburg landscape paintress, pupil of E. Flege.

Mimi Usinger: Harbour

Mimi Usinger (Hamburg 1893)

Harbour

Lot-No. 200

Harbour
Harbour