Harbour
Mimi Usinger (Hamburg 1893)
Lot-No. 200
Oil/cardboard, 45 x 63,5 cm, lo. le. monogr. a. dat. MU 1939. - Hamburg landscape paintress, pupil of E. Flege.
Mimi Usinger: Harbour
Harbour
Lot-No. 200