A sculpture 'Eros'
Dagmar Bremer
Lot-No. 335
2012. Plane tree and colour, h. 125 cm, monogr. and dat. DB2012.
Dagmar Bremer: A sculpture 'Eros'
A sculpture 'Eros'
Lot-No. 335