Nude and Leopard

Sanyu (Nanchong 1901 - Paris 1966), follower

Nude and Leopard

Lot-No. 248

Oil/canvas, 117 x 120 cm, lo. ri. illegigly sign. as well as dat. 2003.5.

Sanyu: Nude and Leopard

Nude and Leopard

Lot-No. 248

Nude and Leopard
Nude and Leopard