Rowers on a Lake

Jacques-Henri Delpy (Bois-le-Roi 1877 - Paris 1957)

Rowers on a Lake

Lot-No. 39

Oil/canvas, 75,5 x 58 cm, lo. ri. sign. H. J. Delpy, min. rest.

Jacques-Henri Delpy: Rowers on a Lake

Rowers on a Lake

Lot-No. 39

Rowers on a Lake
Rowers on a Lake