Beauty with Flowers
T. Mazzoni italian figure painter, active 2nd half 19th cent.
Lot-No. 26
Oil/canvas/wood, 59 x 48 cm, l. mi. sign. a. dat. T. Mazzoni 1877, min. dam.
T. Mazzoni: Beauty with Flowers
Beauty with Flowers
Lot-No. 26