Portrait of a Boy

Th. Giesen Portrait Painter active mid 19th cent.

Portrait of a Boy

Lot-No. 24

Proceeds : 5.400,00 €

Oil/canvas, 122 x 95 cm, lo. le. sign. a. dat. Th. Giesen 1850, rest.

Th. Giesen: Portrait of a Boy

Portrait of a Boy

Lot-No. 24

Proceeds : 5.400,00 €

Portrait of a Boy