Morning Mood
Tobias Duwe (Bad Oldesloe 1961)
Lot-No. 280
Oil/panel, 27 x 36 cm, monogr. a. dat. lo. ri. T.D. 2000, on the reverse old label of the artdealer"s Runge Kiel .
Tobias Duwe: Morning Mood
Morning Mood
Lot-No. 280