Djerba

Karl Adser 1912 - 1995

Djerba

Oil/masonite, 40 x 60 cm, sign. a. dat. lo. ri. Djerba April 73 Adser.

Karl Adser: Djerba

Karl Adser 1912 - 1995

Djerba

Djerba
Djerba