Crab Nets
Otto Eglau Berlin 1917 - Kampen 1988
Proceeds : 100 €
Etching, 59,5 x 64,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Eglau 62, titled lo. le. Krabben Netze Probedruck, bent, unframed.
Otto Eglau: Crab Nets
Crab Nets
Proceeds : 100 €