Crab Nets

Otto Eglau Berlin 1917 - Kampen 1988

Crab Nets

Proceeds : 100 €

Etching, 59,5 x 64,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Eglau 62, titled lo. le. Krabben Netze Probedruck, bent, unframed.

Otto Eglau: Crab Nets

Crab Nets

Proceeds : 100 €

Crab Nets
Crab Nets