Het gesprek (The dialogue)

'Ger' Boosten Maastricht 1899

Het gesprek (The dialogue)

Gouache, 67 x 74 cm, sign. lo. ri. and dat. Ger Boosten 1975, sign. and titled on the stretcher, not opened. Lit.: Scheen et.al.

'Ger' Boosten: Het gesprek (The dialogue)

'Ger' Boosten Maastricht 1899

Het gesprek (The dialogue)

Het gesprek (The dialogue)
Het gesprek (The dialogue)