Cutter
Geo Wolters Hamburg 1866 - Hamburg 1943
Proceeds : 100 €
Etching, 22 x 17,5 cm, sign. lo. ri. and dat.Geo Wolters 1925, not opened.
Geo Wolters: Cutter
Cutter
Proceeds : 100 €