Cutter

Geo Wolters Hamburg 1866 - Hamburg 1943

Cutter

Proceeds : 100 €

Etching, 22 x 17,5 cm, sign. lo. ri. and dat.Geo Wolters 1925, not opened.

Geo Wolters: Cutter

Cutter

Proceeds : 100 €

Cutter
Cutter