In the Harbour in Hamburg

Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993

In the Harbour in Hamburg

Oil/cardboard, 30 x 40 cm. sign. a. dat. lo. le. A. Feser 1976, title on the reverse.

Albert Feser: In the Harbour in Hamburg

In the Harbour in Hamburg

In the Harbour in Hamburg
In the Harbour in Hamburg