Dunes on Sylt
Carl Hilmers Bordesholm 1891 - Hamburg 1978
Oil/canv./cardboard, 40 x 52, sign. a. dat. lo. ri. Carl Hilmers 51, min. soiled.
Carl Hilmers: Dunes on Sylt
Dunes on Sylt