Dunes on Sylt

Carl Hilmers Bordesholm 1891 - Hamburg 1978

Dunes on Sylt

Oil/canv./cardboard, 40 x 52, sign. a. dat. lo. ri. Carl Hilmers 51, min. soiled.

Carl Hilmers: Dunes on Sylt

Dunes on Sylt

Dunes on Sylt
Dunes on Sylt