A southern town

Gaston De Beer 1890 - 1953

A southern town

Oil/panel, 38 x 45 cm, sign. lo. le. and dat. G De Beer 1930.

Gaston De Beer: A southern town

Gaston De Beer 1890 - 1953

A southern town

A southern town
A southern town