Fishing boats
Otto Eglau Berlin 1917 - Kampen 1988
Proceeds : 100 €
Etching, 20 x 30 cm, sign. lo. ri. and dat. Eglau 58, unframed.
Otto Eglau: Fishing boats
Fishing boats
Proceeds : 100 €