'Unfreier Fall'

Gudrun Putz Bremen 1940

'Unfreier Fall'

Mixed techniques, 42 x 59 cm, sign. lo. ri. and dat. Gudrun Putz 94.

Gudrun Putz: 'Unfreier Fall'

Gudrun Putz Bremen 1940

'Unfreier Fall'

'Unfreier Fall'
'Unfreier Fall'