Ischia
Werner Gilles Rheydt 1894 - Essen 1961
Watercolour, 36 x 48 cm, sign. lo. ri. and dat. Gilles 58. Mus.: Bremen, Hannover et.al., Lit.: Vollmer.
Werner Gilles: Ischia
Ischia