The fish market at Naples

Gustavo Pisani Neapel 1877

The fish market at Naples

Oil/canvas, 68,5 x 49 cm, sign. lo. ri. Pisani, some rest.

Gustavo Pisani: The fish market at Naples

Gustavo Pisani Neapel 1877

The fish market at Naples

The fish market at Naples
The fish market at Naples