An abstract composition

Rolf Diener Gössnitz 1906 - Hamburg 1988

An abstract composition

Gouache, 22 x 29 cm, sign. lo. ri. and dat. Rold Diener 2.1.82

Rolf Diener: An abstract composition

An abstract composition

An abstract composition
An abstract composition