Silhouettes

Guillermo Quintero Santafé de Bogotá 1938

Silhouettes

Oil/canvas, 90 x 60 cm, sign. lo. ri. and dat. Quintero Marzo 1999.

Guillermo Quintero: Silhouettes

Silhouettes

Silhouettes
Silhouettes