A seaman
Frans Masereel Blankenberghe 1889 - Avignon 1972
Proceeds : 100 €
Lithograph, 31 x 44 cm, sign. lo. le. and dat. Tom Masereel 1963, unframed. Lit.: Vollmer.
Frans Masereel: A seaman
A seaman
Proceeds : 100 €