A seaman

Frans Masereel Blankenberghe 1889 - Avignon 1972

A seaman

Proceeds : 100 €

Lithograph, 31 x 44 cm, sign. lo. le. and dat. Tom Masereel 1963, unframed. Lit.: Vollmer.

Frans Masereel: A seaman

A seaman

Proceeds : 100 €

A seaman
A seaman