The lesson

L. Lauritzen , late 19th cent.

The lesson

Proceeds : 600 €

Oil/canvas, 84 x 105 cm, sign. lo. ri. and dat. L. Lauritzen 1883, rest., some dam.

L. Lauritzen: The lesson

The lesson

Proceeds : 600 €

The lesson
The lesson